Çağrı Merkezi: +90 546 91 000 91

Anasayfa Açıklaması

MUKABO ile tanışın.

Anne adayları hamileliklerini ilk öğrendikleri günden itibaren heyecanla beklerken bebek alışverişi başlar. Hamilelik süresince bebeğiniz için oyuncaklar almak liste başıdır. Bebeğin doğması ile birlikte başlayan keyifli süreçte daha önce hiç görülmemiş ürünleri kullanmaya başlarsınız. Kullandığınız ürünlerde öncelik bebeğiniz için sağlıklı ve uygun olmasıdır. Bizlerde sizler için tamamen natural ahşap ürünlerimizi kendi üretim atölyelerimizde çocuk sağlığına uygun olarak üreterek miniklerin ve ebeveynlerinin beğenisine sunuyoruz.

İnternetten alışverişi ile kolayca ulaşabileceğiniz bebek ve çocuklarınız için mükemmel bebek odası ahşap mobilyaları, bebek ahşap yatakları, ahşap çocuk masa ve sandalyeler, ahşap çocuk kitaplık modelleri, pikler tırmanma setleri, ahşap ana kucağı ve beşikler, ahşap çalışma masaları, ahşap oyun masaları, eğitici ahşap oyuncaklar ve daha natural ahşap ürünleri sayfamızda bulabilirsiniz. Tüm ürünler montessori felsefesi ışığında üretilmektedir. Yeni nesil bebe araç gereç ve oyuncaklarının güvenilir markası mukabo ile içiniz rahat.

Sizde zaman kaybetmeden ufaklık için keyifli, eğlenceli ve eğitici oyuncaklar, ürünleri hemen güvenle sipariş verebilirsiniz.

Mukabo UİB ' ne 27878 sicil no ile ihracatçı firma olarak kayıtlı üyesidir. Türkiye dışından yapacağınız alımlarınızda ihracat işlemleriniz tarafımızda yapılmaktadır.