Çağrı Merkezi: +90 546 91 000 91

Mukabo İnek Ahşap Çocuk Sandalye Masa Takımı

900,00 TL

Özel figür tasarımlı minderli çocuk odası çocuk sandalye masa takımı

Marka MUKABO
Gönderim Kargo Bedava
Tahmini Kargo Süresi 3-5 gün
Ürün Açıklaması

Sandalye Ölçüleri: Oturma alanı: 30 cm - Oturma yüksekliği: 28 cm

Masa Ölçüleri: 60x60

Ürün Renk Seçenekleri: Natural - Organik

Üretim Hammadde: Amerikan ceviz - Akçaağaç - Kiraz ağacı (Renk uyumuna göre)

Kullanım Alanı: bebek sandalyesi masası , çocuk sandalyesi masası , oyun odası, çocuk odası dekorasyonu, ana okulu, okul öncesi sandalye

Detay Özellikleri: 

1 Masa + 1 Sandalye'den oluşur.

Tak-Çıkar minderi istediğiniz zaman çıkarabilir ve yıkayabilirsiniz.

Tamamen el işçiliği ile üretilmektedir.

Sandalye ayakları vidalı olmadığı için uzun ömür kullanım sağlar. ( Vidalı sandalye ayakları bir süre sonra gevşeme ve sallanma yapar.)

Tamamen organik yağlar kullanılarak beslenir.

 

Ürün detaylı konsept müşteri fotoğrafları için instagram sayfamızdan bizi takip edin. @mukabo.official @bigmasterdesigner

 

Üretim Yeri: Türkiye - Yerli Malı

Bakım: Nemli bez ile siliniz, ağartıcı kullanmayınız.

Yorumlar
Yorum Yap
Hakkımızda

Hakkımızda

 

Bu heyecan Bursa ve İstanbul'da bulunan iki ofisimizde başladı , şimdi de önce İstanbul ve Bursa showroomlarımızı açıp sonrasında sizlere her ilde daha yakın olmayı hedefliyoruz.

Müşterilerimizle online kanallardan olduğu gibi offline kanallar olan showroom ve ofislerimizde misafir ederek birlikte olabilmenin bizi daha mutlu edeceğine inanıyoruz.

 

NELER YAPIYORUZ?

 

MUKABO - Big Master Designer ailesi olarak hedefimiz ebeveynler ve bebekleri için ergonomik, sağlıklı ve hayatlarını kolaylaştıran, eğlendiren ürünler üretmektir.

 

* Ahşap Ana Kucağı, Beşik, bebek yatak üretiyoruz.

* Ahşap Çocuk masası, sandalyesi, kitaplığı gibi ahşap etkinlik ürünleri üretiyoruz.

* Ahşap eğitici oyuncak, eğitim seti üretiyoruz.

* İsteğe özel bebek odası, oyun odası vb projelerde ebeveynlere, otellere ve ana okullarına birebir hizmet ile projelerini onların isteklerine göre tasarlıyor, üretiyor ve tamamlıyoruz.

 

NASIL YAPIYORUZ?

 

Ürünlerimizi kendi üretim atölyelerimizde üretiyor,  üretim aşamasında bebek sağlığına zararlı olabilecek vernik, kimyasal boya vb hiçbir madda asla kullanmıyoruz.

Ahşap tutkunu olarak bizler ürünleri tamamen natural ağaçlardan üretiyoruz ve ağacın beslenmesi korunması içinde yine organik yağlar kullanıyoruz. İstek olması halinde renklendirme için de çocuk sağlığına uygun EN71 boya kullanıyoruz.

 

ÖNCELİKLERİMİZ NELER?

 

Bizler her zaman sizleri de can kulağı ile dinliyor, her geçen gün siz ve çocuklarınız için eğlenceli ürünler araştırmaya, üretmeye devam ediyoruz.

 

Bizleri sayfamızdan takip edebildiğiniz gibi sosyal medya platformlarında da takip edebilir ve müşterilerimiz sizlerle olan diyaloglarımızı keyifle inceleyebilirsiniz. Paylaşımlarınızda bizleri de etiketlemeyi unutmayın. :)

 

Yeni eğlenceli, sevimli ürün, oyun ve oyuncaklarla buluşmak üzere.

Hoşçakalın.