Çağrı Merkezi: +90 546 91 000 91

Siyah Beyaz Çizim Gerçek Boyut Bebek Doğum Posteri

199,00 TL

Annelerin bebeklerinin ilk dakikalarını ölümsüzleştirdiği bebek doğum posterleri ile doğum hatırası olarak saklanacak en güzel çerçeve.

Ürün Açıklaması

Çerçeve Ölçü: 50x70 cm

Çerçeve rengi: Siyah

 

Bebeğinizin ilk doğduğu anı her an görmek istemez misiniz? Doğum posterleri tam da bunun için. Hayatınızdaki en önemli anlardan biri olan doğumunuzun ve bebeğinize kavuştuğunuz ilk dakilara ait bir çerçeve hayal edin. İlk anlara ait bir fotoyu bize iletiyorsunuz ve biz size o görselin birebir boyutunde çizgisel olarak hazırlanmış ve altına isim , kilo , boy ve tarih bilgilerinin olduğu muhteşem doğum posterinizi gönderiyoruz.

 

**Uyarı: Kişiye özel ürün olduğundan sipariş sonrasında üretime girmiş olan ürün iptali mümkün değildir, para iadesi yapılamaz.

Yorumlar
Yorum Yap
Hakkımızda

Hakkımızda

 

Bu heyecan Bursa ve İstanbul'da bulunan iki ofisimizde başladı , şimdi de önce İstanbul ve Bursa showroomlarımızı açıp sonrasında sizlere her ilde daha yakın olmayı hedefliyoruz.

Müşterilerimizle online kanallardan olduğu gibi offline kanallar olan showroom ve ofislerimizde misafir ederek birlikte olabilmenin bizi daha mutlu edeceğine inanıyoruz.

 

NELER YAPIYORUZ?

 

MUKABO - Big Master Designer ailesi olarak hedefimiz ebeveynler ve bebekleri için ergonomik, sağlıklı ve hayatlarını kolaylaştıran, eğlendiren ürünler üretmektir.

 

* Ahşap Ana Kucağı, Beşik, bebek yatak üretiyoruz.

* Ahşap Çocuk masası, sandalyesi, kitaplığı gibi ahşap etkinlik ürünleri üretiyoruz.

* Ahşap eğitici oyuncak, eğitim seti üretiyoruz.

* İsteğe özel bebek odası, oyun odası vb projelerde ebeveynlere, otellere ve ana okullarına birebir hizmet ile projelerini onların isteklerine göre tasarlıyor, üretiyor ve tamamlıyoruz.

 

NASIL YAPIYORUZ?

 

Ürünlerimizi kendi üretim atölyelerimizde üretiyor,  üretim aşamasında bebek sağlığına zararlı olabilecek vernik, kimyasal boya vb hiçbir madda asla kullanmıyoruz.

Ahşap tutkunu olarak bizler ürünleri tamamen natural ağaçlardan üretiyoruz ve ağacın beslenmesi korunması içinde yine organik yağlar kullanıyoruz. İstek olması halinde renklendirme için de çocuk sağlığına uygun EN71 boya kullanıyoruz.

 

ÖNCELİKLERİMİZ NELER?

 

Bizler her zaman sizleri de can kulağı ile dinliyor, her geçen gün siz ve çocuklarınız için eğlenceli ürünler araştırmaya, üretmeye devam ediyoruz.

 

Bizleri sayfamızdan takip edebildiğiniz gibi sosyal medya platformlarında da takip edebilir ve müşterilerimiz sizlerle olan diyaloglarımızı keyifle inceleyebilirsiniz. Paylaşımlarınızda bizleri de etiketlemeyi unutmayın. :)

 

Yeni eğlenceli, sevimli ürün, oyun ve oyuncaklarla buluşmak üzere.

Hoşçakalın.