Çağrı Merkezi: +90 546 91 000 91

Tidoo Doğal Organik Islak Havlu Mendil Temizlik Havlusu 58 Yaprak x 9 Paket 522 Yapraklı

375,00 TL

Ekolojik doğal yenidoğan ıslak mendil

Renk
Ürün Açıklaması

Organik aynı sefa özlü kokusuz mendillerimiz Ultra dayanıklıdır, ekolojiktir ve zararlı maddeler içermez. Bebeğin cildinin hassas temizliği için ideal olan organik mendiller, % 100 doğaya geri dönüşümlüdür. Aynı sefa özlü içeriği yatıştırıcı özellikte olup,Aloe vera ise , cildi derinlemesine nemlendirir.

 

Alkol ,sabun ve fenoksietanol içermez

 

Hipoalerjeniktir.

 

Organik sertifikalıdır.

 

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

 

Fransa'da üretilmiştir.

 

Kokusuzdur

 

Yolları en aza indirerek karbon ayak izini azaltan bir sistem ile üretilmiştir.

 

Ürünlerimizin hiçbiri hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Yorumlar
Yorum Yap
Hakkımızda

Hakkımızda

 

Bu heyecan Bursa ve İstanbul'da bulunan iki ofisimizde başladı , şimdi de önce İstanbul ve Bursa showroomlarımızı açıp sonrasında sizlere her ilde daha yakın olmayı hedefliyoruz.

Müşterilerimizle online kanallardan olduğu gibi offline kanallar olan showroom ve ofislerimizde misafir ederek birlikte olabilmenin bizi daha mutlu edeceğine inanıyoruz.

 

NELER YAPIYORUZ?

 

MUKABO - Big Master Designer ailesi olarak hedefimiz ebeveynler ve bebekleri için ergonomik, sağlıklı ve hayatlarını kolaylaştıran, eğlendiren ürünler üretmektir.

 

* Ahşap Ana Kucağı, Beşik, bebek yatak üretiyoruz.

* Ahşap Çocuk masası, sandalyesi, kitaplığı gibi ahşap etkinlik ürünleri üretiyoruz.

* Ahşap eğitici oyuncak, eğitim seti üretiyoruz.

* İsteğe özel bebek odası, oyun odası vb projelerde ebeveynlere, otellere ve ana okullarına birebir hizmet ile projelerini onların isteklerine göre tasarlıyor, üretiyor ve tamamlıyoruz.

 

NASIL YAPIYORUZ?

 

Ürünlerimizi kendi üretim atölyelerimizde üretiyor,  üretim aşamasında bebek sağlığına zararlı olabilecek vernik, kimyasal boya vb hiçbir madda asla kullanmıyoruz.

Ahşap tutkunu olarak bizler ürünleri tamamen natural ağaçlardan üretiyoruz ve ağacın beslenmesi korunması içinde yine organik yağlar kullanıyoruz. İstek olması halinde renklendirme için de çocuk sağlığına uygun EN71 boya kullanıyoruz.

 

ÖNCELİKLERİMİZ NELER?

 

Bizler her zaman sizleri de can kulağı ile dinliyor, her geçen gün siz ve çocuklarınız için eğlenceli ürünler araştırmaya, üretmeye devam ediyoruz.

 

Bizleri sayfamızdan takip edebildiğiniz gibi sosyal medya platformlarında da takip edebilir ve müşterilerimiz sizlerle olan diyaloglarımızı keyifle inceleyebilirsiniz. Paylaşımlarınızda bizleri de etiketlemeyi unutmayın. :)

 

Yeni eğlenceli, sevimli ürün, oyun ve oyuncaklarla buluşmak üzere.

Hoşçakalın.