Çağrı Merkezi: +90 546 91 000 91

Mukabo Peak Ahşap Tırmanma Merdiveni Pikler Üçgeni

2.250,00 TL

Mukabo Peak Natura Wood Pikler Triangle

Marka MUKABO
Gönderim Kargo Bedava
Tahmini Kargo Süresi 3-5 gün

Rampa Seçimi

Ürün Açıklaması

Mukabo Peak Pikler Ahşap Tırmanma Merdiveni Montessori Oyuncak

 

Çocukların eğlence alanlarının vazgeçilmesi Mukabo Peak Pikler Üçgeni 

 

Depolama: Kullanmadığınız anlarda katlayıp kenara koyabilirsiniz. ( Fotoğraflarda detay mevcuttur.)

Kullanım alanı: 0-7 yaş aralığında çocuklar için uygundur.

Taşıma kapasitesi: 60 kg

Malzeme: Kayın Ahşap Kontra

Kurulu Ölçü: 70 (H) x 62 x 80 cm 

Toplu Ölçü: 85 (H) x 62 x 19 cm 

Basamak Aralık: 12 cm

 

  

Mukabo Pikler Üçgeni:

Mukabo pikler üçgeni, çocukların motor becerilerini geliştirmelerine yardımcı olan eğlenceli bir oyuncaktır. Bu üçgen şeklindeki yapılar, çocukların tırmanma, dengeleme ve keşfetme becerilerini geliştirmelerine olanak tanır. Mukabo pikler üçgeni şunları sunar:

 • Motor Becerileri Geliştirme: Çocuklar, bu üçgenler üzerinde tırmanarak ve denge sağlayarak motor becerilerini geliştirirler.

 • Yaratıcı Oyun: Mukabo pikler üçgeni, çocukların hayal güçlerini kullanarak farklı oyun senaryoları oluşturmalarını teşvik eder.

 

EN

 

Giving up children's entertainment areas Mukabo Peak Pikler Triangle

 

Storage: You can fold it and put it aside when you don't use it. (Details are available in the photos.)

Area of use: Suitable for children between the ages of 0-7.

Carrying capacity: 60 kg

Material: Beech Wood Counter

Installed Dimension: 70 (H) x 62 x 80 cm

Bulk Dimension: 85 (H) x 62 x 19 cm

Step Spacing: 12 cm

Mukabo Pikler Triangles:

Mukabo Pikler Triangles are entertaining toys that assist children in developing their motor skills. These triangular structures allow children to climb, balance, and explore. Mukabo Pikler Triangles offer the following advantages:

 • Enhancing Motor Skills: Children improve their motor skills by climbing and balancing on these triangles.

 • Encouraging Creative Play: Mukabo Pikler Triangles stimulate children's imagination as they create various scenarios during play.

Yorumlar
Yorum Yap
Worldwide Order Method - WOM
 • How can I pay?
  • You can pay WesternUnion - Uption (EU IBAN) - Moneygram

 

 • How can I order?
  • Please write order details on Whatsapp

 

 • How many days it will take delivery?
  • 7-14 days in general
Hakkımızda

Hakkımızda

 

Bu heyecan Bursa da başladı ve her ildeki ebeveynler ile buluştu. Güncel olarak MUKABO ülkemizdeki tüm illere ek olarak 14 ülkede ebeveynlerle ve bebekleri ile buluştu. Sıradaki hedefimiz online kanallarda olduğu gibi öncelikle ülkemizde ve sonrasında da diğer ülkelerde fiziki noktalarda da siz ebevenylerimizle buluşmaktır.

Müşterilerimizle online kanallardan olduğu gibi offline kanallar olan showroom ve ofislerimizde misafir ederek birlikte olabilmenin bizi daha mutlu edeceğine inanıyoruz.

 

NELER YAPIYORUZ?

 

MUKABO ailesi olarak hedefimiz ebeveynler ve bebekleri için ergonomik, sağlıklı ve hayatlarını kolaylaştıran, eğlendiren ürünler üretmektir.

 

* Ahşap Ana Kucağı, Beşik, bebek yatak üretiyoruz.

* Ahşap Çocuk masası, sandalyesi, kitaplığı gibi ahşap etkinlik ürünleri üretiyoruz.

* Ahşap eğitici oyuncak, eğitim seti üretiyoruz.

* İsteğe özel bebek odası, oyun odası vb projelerde ebeveynlere, otellere ve ana okullarına birebir hizmet ile projelerini onların isteklerine göre tasarlıyor, üretiyor ve tamamlıyoruz.

 

NASIL YAPIYORUZ?

 

Ürünlerimizi kendi üretim atölyelerimizde üretiyor,  üretim aşamasında bebek sağlığına zararlı olabilecek vernik, kimyasal boya vb hiçbir madda asla kullanmıyoruz.

Ahşap tutkunu olarak bizler ürünleri tamamen natural ağaçlardan üretiyoruz ve ağacın beslenmesi korunması içinde yine organik yağlar kullanıyoruz. İstek olması halinde renklendirme için de çocuk sağlığına uygun EN71 boya kullanıyoruz.

 

ÖNCELİKLERİMİZ NELER?

 

Bizler her zaman sizleri de can kulağı ile dinliyor, her geçen gün siz ve çocuklarınız için eğlenceli ürünler araştırmaya, üretmeye devam ediyoruz.

 

Bizleri sayfamızdan takip edebildiğiniz gibi sosyal medya platformlarında da takip edebilir ve müşterilerimiz sizlerle olan diyaloglarımızı keyifle inceleyebilirsiniz. Paylaşımlarınızda bizleri de etiketlemeyi unutmayın. :)

 

Yeni eğlenceli, sevimli ürün, oyun ve oyuncaklarla buluşmak üzere.

Hoşçakalın.

MUKABO

Bizimle büyü..

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

About us

 

This excitement started in Bursa and met with parents in every city. Currently, MUKABO met with parents and their babies in 14 countries in addition to all provinces in our country. Our next goal is to meet you, our parents, at physical points, first in our country and then in other countries, as in online channels.

We believe that being together with our customers in our showrooms and offices, which are offline channels as well as online channels, will make us happier.

 

WHAT DO WE DO?

 

As MUKABO family, our goal is to produce ergonomic, healthy products that make their lives easier and entertaining for parents and their babies.

 

* We produce wooden booms, cradles and baby beds.

* We produce wooden event products such as wooden children's tables, chairs, and libraries.

* We produce wooden educational toys, educational sets.

* We design, produce and complete the projects according to their wishes with one-to-one service to parents, hotels and kindergartens in projects such as custom baby rooms, playrooms, etc.

 

HOW DO WE DO?

 

We produce our products in our own production workshops, and we never use any substances such as varnish, chemical paint etc. that may be harmful to baby health.

As wood enthusiasts, we produce products entirely from natural trees and we also use organic oils for the nutrition and protection of the tree. If requested, we use EN71 paint suitable for children's health for coloring.

 

WHAT ARE OUR PRIORITIES?

 

We always listen to you very carefully, and we continue to research and produce fun products for you and your children every day.

 

You can follow us on our page as well as follow us on social media platforms and enjoy our dialogues with our customers. Don't forget to tag us in your posts. :)

 

It's about to meet with new fun, cute products, games and toys.

Goodbye.

MUKABO

Grow with us ..